דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מגוון הסדרות החמות של yes

 • פאודה 3

  פאודה 3

  פאודה חוזרת בעונה מסעירה ומותחת מתמיד.
  משימתם העיקרית של המסתערבים, הפעם, היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה. כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני.

 • משפחה מודרנית 11

  משפחה מודרנית 11

  הקומדיה המצליחה והאהובה שבה בחציו השני של העונה האחרונה.
  היילי חוזרת לבית משפחת דאנפי יחד עם דילן והתאומים, והבית גועש ורועש כאשר כל השבט תומך בגידול הקטנטנים. ולצד הצחוקים של 11 עונות, צפויות גם דמעות פרידה..

  • עכשיו ב-yesVOD

  החיים עצמם 4

  החיים עצמם 4

  הסדרה המרגשת חוזרת בחציו השני של העונה הרביעית. החיים עצמם המועמדת ל-9 פרסי אמי השנה, חוזרת בעונה חדשה, המתוארת כהכי שאפתנית מבין ארבע העונות, ועבור רבות מהדמויות יחולו שינויים והתחלות חדשות, חלקם יחוו תקופה מרגשת ולעיתים גם מפחידה.
  כל הקאסט המוכר של הסדרה יחזור, ואל העונה מצטרפת ג'ניפר מוריסון ("עד עצם היום הזה").

  • עכשיו ב-yesVOD

 • משבריסטית 2

  משבריסטית 2

  הדרמה הכיפית והשנונה, בכיכובה של זוכת האוסקר אנה פקווין ("דם אמיתי", "אקס-מן"), חוזרת בעונה חדשה. פקווין מגלמת את רובין, יועצת PR אמריקאית חסרת רחמים ומצליחה שחיה בלונדון. רובין עושה הכל כדי לתקן את חייהם המתוסבכים של הסלבס חסרי האונים והאנוכיים אותם היא מייצגת ולהוציא מתוק מעז, ולמרות שהיא שולטת בעבודתה במקצועיות, היא לא מצליחה לעשות זאת בחייה שלה, שיוצאים משליטה.

  • עכשיו ב-yesVOD

 • החיים הסודיים של בני 4

  החיים הסודיים של בני 4

  גירסה ישראלית מקורית ומרגשת לסדרה המצליחה!
  12 ילדים מכל הארץ מגיעים לגן ילדים מרושת מצלמות ומיקרופונים. ביחד עם הפסיכולוגים רונן יעקובסון ושרון צונץ, אנו מקבלים הצצה נדירה אל עולמם המורכב והקסום של בני הארבע.

  מיליארדים 5

  מיליארדים 5

  עונה חמישית לדרמה המורכבת והפרובוקטיבית העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק. אל העונה מצטרפת ג'וליאנה מרגוליס ("האישה הטובה") כפרופסורית לסוציאולוגיה ומחברת רב מכר.

  • עכשיו ב-yesVOD

 • הנוכלות

  הנוכלות

  קומדיית פשע מאת אילן פלד ויעל פוליאקוב. מירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום - שוב יחד.
  החיים לקחו אותן כל פעם לצרה אחרת ובכל פעם זה נגמר בניתוק הקשר לתקופה ארוכה. הפעם, לאחר שתקווה יוצאת מהכלא היא חוברת לאחותה מירי שאת רוב זמנה מבלה עם חבורת הבנות שמופיעות איתה במועדון הקנקי ועם רובי בנה האהוב בעל מום נדיר, זנב.

 • הוויקינגים 6

  הוויקינגים 6

  סדרת הדרמה האפית- מיתולוגית חוזרת בעונתה האחרונה.
  העונה תמשיך לעקוב אחר בניו של ראגנר לות'ברוק, כשהם כובשים את העולם. בעוד בשלושה עולמות חדשים נחשפים, ביניהם רוס והויקינגים שלה, שבהם שולט אולג מנובגורוד.

  • עכשיו ב-yesVOD

 • ריי דונובן 7

  ריי דונובן 7

  עונה חדשה לדרמת הפשע המדוברת של רשת Showtime
  בעונה החדשה, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, "האישה הטובה") שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק שוטרת מקומית שרודפת אחר האמת ולקוחות ותיקים וחדשים – ריי נאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו.

  • עכשיו ב-yesVOD

  המתים המהלכים 10

  המתים המהלכים 10

  עונה חדשה לסדרת האימה הנצפית בעולם.
  העונה, המאבק מול הלוחשים ממשיך והדילמות שמעלות את השאלה מה לעשות משפיעות על הקהילות ומעוררות פראנויה, תעמולה, אג'נדות נסתרות ומאבקים פנימיים שיבחנו אותם כיחידים וכחברה.

 • יס מן

  יס מן

  דוקו-ריאליטי חדש ומסקרן מהיוצרים של "מחוברים".
  בפורמט מקורי וחדש, ילווה חנוך דאום את חמשת משתתפי "יס מן" שחותמים על הסכם על פיו הם מתחייבים לומר "כן" לדברים שבדרך כלל הם אומרים להם "לא", זאת במטרה להתמודד עם כל מה שנמנעו ממנו, ולצאת מאזור הנוחות היומיומי כדי להשיג שינוי משמעותי בחיים.

מגוון הסדרות החמות של yes